Firmowa kartka świąteczna

Firmowa kartka świąteczna

Wysyłanie świątecznych kartek z życzeniami to miły akcent zarówno w relacjach prywatnych, jak i biznesowych. Odpowiednio przemyślane i wysłane do kontrahentów są w stanie skutecznie umocnić pozytywny wizerunek naszej firmy.

Wbrew pozorom, tradycyjne kartki świąteczne w dalszym ciągu cieszą się ogromną popularnością, co najprawdopodobniej związane jest z wieloletnią tradycją ich wysyłania. Co więcej, stanowią one nieodłączny element przygotowań do świętowania i skutecznie wzmacniają życzliwą atmosferę związaną ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą. Bez względu na to, na jakiego rodzaju kartkę świąteczną się zdecydujemy – drukowaną czy elektroniczną, możemy mieć pewność, że nasi klienci docenią trud, jaki włożyliśmy w ich zaprojektowanie, co w pozytywny sposób wpłynie na relacje biznesowe. Warto zwrócić uwagę, że dużo lepiej odbierane są kartki autorskie. Kupowanie gotowych kartek i doklejanie do nich wyłącznie swojego, będzie gorszym rozwiązaniem niż zaprojektowanie indywidualnego projektu graficznego.

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że kartki świąteczne dla firm stanowią nie tylko wyraz pamięci o partnerach biznesowych, lecz są również kluczowym elementem biznesowego savoir vivre’u.

By kartki okolicznościowe odpowiednio spełniły swoje zadanie biznesowe, powinny mieć dokładnie przemyślaną formę i projekt firmowej kartki świątecznej. Muszą być one przede wszystkim uniwersalne (chodzi tutaj między innymi o nie nawiązywanie w zbyt bezpośredni sposób do symboli religijnych – może to zostać źle odebrane przez naszych kontrahentów). Równie ważne są znajdujące się na nich życzenia. Najlepiej postawić na krótką i zwięzłą treść bez nawiązywania do religii. Nie zaleca się również umieszczania na kartkach nieco infantylnych, rymowanych życzeń znalezionych w sieci. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie druku personalizowanego – kartka skierowana do klienta z imienia i nazwiska ucieszy go znacznie bardziej niż sformułowana bezosobowo.

Jeżeli zależy Państwu na estetycznych i oryginalnych projektach kartek świątecznych dla swoich klientów, zachęcamy do skorzystania z naszych usług i sprawdzenia cennika usług graficznych!

Przez 0